ARTEX ART SERVICES

DOKONALÝ RÁM PRO VAŠE UMĚNÍ

ARTEX ART SERVICES s.r.o. je úzce specializovaná společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti transportu a uskladnění uměleckých děl. Naše služby staví na dlouhodobých zkušenostech a vyznačují se vysokou profesionalitou, kompetentností a flexibilitou. Díky členství v prestižním profesním sdružení ICEFAT se ARTEX Praha zapojil do celosvětové logistické sítě certifikovaných dopravců umění.

  • Přeprava uměleckých děl po celém světě
  • Profesionální balení a manipulace
  • Vyřizování celních formalit
  • Pojištění
  • Úschova a skladování uměleckých děl

V oblasti úschovy uměleckých děl nastavila společnost ARTEX Art Services v Rakousku zcela nová měřítka: tisíce čtverečních metrů skladové plochy s variabilními klimatickými zónami a nejmodernějším technickým vybavením nabízejí optimální ochranu a bezpečnost pro cenná umělecká díla. Naše společnost jako jediný depozitář uměleckých děl ve střední Evropě disponuje zařízením, jež snižuje obsah kyslíku ve vzduchu, čímž vylučuje jakékoli nebezpečí požáru.

Díky nejmodernějším logistickým systémům a optimálně situovaným pobočkám v Praze, Vídni a Budapešti, nabízí společnost ARTEX dokonalé služby v oblasti přepravy a úschovy uměleckých děl.